Код: 75010
Артикул: RT-2736
Дитячий килимок Мозаїка Алфавіт M 2736 укр. мовою
- Наявність: 11
- Виробник: Metr+
-
294 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий килимок-пазл Мозаїка M 2736 Алфавіт - це десять деталей 29х29 сантиметрів, які з'єднуються всі разом за типом пазлів. У підсумку з елементів мозаїки М 2736 виходить м'який чудовий килимок, на якому можна сидіти під час гри. Але і це не все. На кожній частині є зображення букв і цифр, а це значить, що під час гри Ваш малюк зможе дуже легко запам'ятати їх. У комплекті 10 елементів однакового розміру.
Вік: 1+
Упаковка: 29х29х0,8 сантиметрів
Виробник: Китай
Вік: 1+
Упаковка: 29х29х0,8 сантиметрів
Виробник: Китай
| Характеристики | |
| Вік | Від 6 міс |
| Вікова група | від 0,5 років |
| Висота упаковки | 100.0 мм |
| Габарити: висота | 29 |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Довжина упаковки | 290.0 мм |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | пінополіетилен |
| Стан | нове |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Килимок пазл |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упаковки | 290.0 мм |







