Дитячий боксерський набір на стійці MS 0331 з рукавичками
- Наявність: 0
- Виробник: Profi
-
886 грн
Вік: 5 +
Розміри упаковки: 48х38х8 сантиметрів
Виробництво: Китай
| Характеристики | |
| Вік | Від 5-ти років |
| Вікова група | Від 5 років |
| Вага товару | 3 |
| Висота | 48.0 мм |
| Габарити: висота | 38 |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Довжина | 38.0 мм |
| Колір | Чорно-червоний |
| Стан | нове |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Бокс |
| Ширина | 8.0 мм |


















