Код: 00000011808
Артикул: 1-081
Дитяча пірамідка №3 1-081
- Наявність: 30
- Виробник: MASTERPLAY
-
122 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча пірамідка №3 - яскрава пластикова пірамідка, що складається з основи та чотирьох різноформених кілець з качечкою. Гра з пірамідкою розвиває посидючість, логіку, дрібну моторику та увагу. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Висота (см) | 11 |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Довжина (см) | 11 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 24 |
| Матеріали | поліетилен |
| Материал | поліетилен |
| Производитель | MASTERPLAY |
| Размер | 11х11х20 см |
| Розміри упаковки | 11х11х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |








