Код: 00000005493
Артикул: 549_ПУ
Дитяча машинка-каталка Оріон 4х4 поліція біла 549_ПУ
- Наявність: 3
- Виробник: Оріон
-
1017 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча машинка-каталка Оріон 4х4 поліція біла 549 Б
Машинка Оріон - це невелика каталка, яка розроблена для діток від 3 років. Для її виготовлення використовується абсолютно безпечний і якісний пластик, крім того, всі іграшки компанії Оріон відповідають міжнародним вимогам якості.Для безпеки дітей спереду та ззаду машинка обладнана упорами, які не дають змогу її перевернутий. Кермо з клаксоном. Під сидінням є місце для іграшок і будь-яких дрібниць. Висока спинка може бути використана як ручка для перенесення машинки, крім того, малюк завжди може спертися на неї, якщо втомився.Для того, щоб батькам було зручніше контролювати рух каталки передбачена довга батьківська ручка.
Можете купити вже сьогодні!
Машинка Оріон - це невелика каталка, яка розроблена для діток від 3 років. Для її виготовлення використовується абсолютно безпечний і якісний пластик, крім того, всі іграшки компанії Оріон відповідають міжнародним вимогам якості.Для безпеки дітей спереду та ззаду машинка обладнана упорами, які не дають змогу її перевернутий. Кермо з клаксоном. Під сидінням є місце для іграшок і будь-яких дрібниць. Висока спинка може бути використана як ручка для перенесення машинки, крім того, малюк завжди може спертися на неї, якщо втомився.Для того, щоб батькам було зручніше контролювати рух каталки передбачена довга батьківська ручка.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 2500 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Вес | 2,5 кг |
| Вид іграшки | Толокар |
| Висота (см) | 35 |
| Висота в упаковці (см) | 35 |
| Глибина в упаковці (см) | 68 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 68 |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Толокари |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 шт. |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 68х30х35 см |
| Розміри упаковки | 68х30х35 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Машинки |
| Тип | Толокар |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2,5 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 18 місяців |









