Дитяча кухня Технок з набором посуду 3282
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
294 грн
У наборі є все, щоб маленька господинька реалізувала свої кулінарні задуми. Каструлька та сотейник для смачних борщів та корисних овочів, сковорідка для смаження. Шумівка, черпак, велика виделка та лопатка зроблять процес приготування максимально реалістичним. Також малеча зможе запросити друзів на чаювання з різнобарвними горнятками на блюдечках.
Після смачного обіду – треба помити посуд. А як цікаво розкласти помитий посуд на сушці.
З іграшковим посудом діти вивчають основи сервірування столу та кулінарії. Кухонний набір з сушкою стане блискучим доповненням до іграшкової кухні та допоможе Вашій донечці відчути себе справжньою господинею.
Всі елементи набору виготовлені з міцного якісного пластику без запаху, що є безпечним для дітей.
У наборі: сушка, каструля з кришкою, сотейник, сковорідка, лопатка, велика виделка, черпак, шумівка, 4 тарілки з виделками та ножами, 4 чашки на блюдечках та ложечки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 430 |
| Вага (кг) | 0,43 |
| Вага в упаковці, кг | 0,43 |
| Вага, г | 430 |
| Вес | 0,43 кг |
| Вид іграшки | Посуд |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 38 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 38 |
| Кількість деталей | 33 |
| Кількість деталей (шт.) | 33 |
| Кількість предметів в наборі | 33 |
| Категория товара | Кухні та кухонні набори |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | Технок |
| Размер | 38х28х14 см |
| Розміри упаковки | 38х28х14 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,43 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 3 років |


















