Код: 00000240325
Артикул: VT5001-01
Дитяча книга Vladi Toys Академія розвитку "Мій розумний блокнот: логіка для малюків" навчальна VT5001-01
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
168 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Цікавезні завдання та задачки для малечі зібрані в розумному блокноті. Маленькі розумники зможуть розвити свої логічні здібності та чудово розважитись.
Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам’ять та дрібну моторику.
Комплектація: блокнот із завданнями на пружині (30 сторінок).
Вік: 3-4 роки.
Граємо та тренуємо: мовлення, читання, логічне мислення, інтелект, пам’ять та дрібну моторику.
Комплектація: блокнот із завданнями на пружині (30 сторінок).
Вік: 3-4 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 1 блокнот на 30 сторінок |
| Комплектація | 1 блокнот на 30 сторінок |
| Комплектація | 1 блокнот на 30 сторінок |
| Матеріали | картон, папір, пластик, текстиль, метал |
| Материал | картон, папір, пластик, текстиль, метал |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 15х12х2 см |
| Розміри упаковки | 15х12х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








