Код: 00000401182
Артикул: 15120-AC
Дитяча картина-розмальовка "Машинка для прогулянки" ArtCraft 25*30 см Автор 15120-AC
- Наявність: 3
- Виробник: ArtCraft
-
152 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча розмальовка містить все необхідне для створення дитиною прекрасної картини власними руками. Особливістю цього набору є те, що дитина може на власний розсуд розмалювати картину, відчути себе справжнім художником, навчиться змішувати фарби і наносити їх на полотно. Титульний лист може слугувати прикладом для створення картини. Вміст набору: полотно з контурами, набір з 12 акрилових фарб на водній основі (зелений, салатовий, рожевий, фіолетовий, синій, блакитний, чорний, білий, коричневий, червоний, помаранчевий, жовтий), 3 пензлика, інструкція.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Розмальовки |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Жанр | Дитячі |
| Кількість кольорів | 12 |
| Кількість фарб | 12 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Комплект постачання | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Комплектація | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Комплектація | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Ориентация картини | Горизонтальна |
| Производитель | ArtCraft |
| Размер | 25х30х2 см |
| Розміри упаковки | 25х30х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розмальовки |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |











