Код: 00000011138_1
Артикул: 5502_Blue
Дитяча іграшкова газонокосарка Бамсик з каскою 5502_Blue
- Наявність: 2
- Виробник: Bamsik
-
547 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий набір «Газонокосарка з каскою»
Дитячий набір «Газонокосарка з каскою» — чудова іграшка для активних ігор вдома або на вулиці. Дитина із захопленням буде «косити траву» та відчувати себе справжнім господарем подвір’я.
Особливості набору
- Реалістичний дизайн, як у справжньої газонокосарки
- Розмір: 35?28?50 см
- Зручна ручка, яку легко котити навіть найменшим
- Міцні колеса для плавного руху
- Захисна каска у комплекті для рольових ігор
- Виготовлена з безпечного та якісного пластику
Користь для розвитку
- Розвиває уяву та сюжетно-рольові ігри
- Допомагає розвивати координацію та моторику
Такий набір чудово поєднує активний рух і цікаву гру, роблячи дозвілля дитини ще цікавішим.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 1,05 кг |
| Вид іграшки | Газонокосарка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Іграшки-каталки |
| Комплект постачання | газонокосарка-1шт, каска-1шт |
| Комплектація | газонокосарка-1шт, каска-1шт |
| Комплектація | газонокосарка-1шт, каска-1шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 50х30х27 см |
| Розміри упаковки | 50х30х27 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Газонокосарка |
| Упаковка | Сітка |
| Возраст | від 3 років |







