Код: 00000803310
Артикул: 36780
Дитяча іграшка м’яконабивна Ленивец "DANGLER" 25см 36780
- Наявність: 3
- Виробник: Bambi
-
342 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча іграшка м’яконабивна Ленивец "DANGLER" 25см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Высота | 25 см |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Звірі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 25х15х10 см |
| Розміри упаковки | 25х15х10 см |
| Тематика | Дикі тварини |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |







