Код: 00000081846_4
Артикул: H-1_Wild animals
Динозавр-ростишка у капсулі H-1_Wild animals
- Наявність: 25
- Виробник: Без бренду
-
67 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Інструкції: киньте капсулу в теплу або холодну воду і спостерігайте, як капсула тане, а ваш улюбленець зростає.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 25 |
| Вага (кг) | 0,025 |
| Вага в упаковці, кг | 0,025 |
| Вага, г | 25 |
| Вес | 0,025 кг |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 12 |
| Кількість деталей (шт.) | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Категория товара | Лизуни та приколи |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 15х23х1 см |
| Розміри упаковки | 15х23х1 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,025 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |







