Код: 00000100177
Артикул: 9789-61
Динозавр музичний в коробці р.24*10*102см 9789-61
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
217 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Динозавр музичний в коробці р.24*10*10,2см
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Інтерактивні тварини |
| Материал | пласчтик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Без бренду |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |










