Код: 00000040952
Артикул: 40090
Джип Tigres Титан з катером поліцейський 40090
- Наявність: 2
- Виробник: Tigres
-
396 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Поліцейський джип із серії “Титан” у комплекті з причепом та катером створений для активних і захопливих ігор маленьких захисників порядку.
Цей набір відкриває ще більше можливостей для сюжетних пригод — як на суші, так і на воді.
Надійність і міцність. Посилена конструкція джипа, міцний причеп і стійкий катер чудово витримують інтенсивні ігри вдома та на вулиці.
Безпечний дизайн. Закруглені краї, гладкі поверхні та якісний ударостійкий пластик забезпечують безпеку під час гри. Підходить для дітей від 1 року.
Реалістичний поліцейський стиль. Яскраве оформлення, поліцейська символіка та впізнаваний дизайн надихають дитину на рольові ігри, патрулювання та рятувальні місії.
Розвиток навичок. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, уяви та емоційно-рольового мислення.
Джип “Титан” поліцейський з причепом і катером — це надійний партнер для щоденних дитячих пригод і нових історій!
Довжина Джипа з причіпом - 70 см.
Пакування: планшетка, плівка.
Цей набір відкриває ще більше можливостей для сюжетних пригод — як на суші, так і на воді.
Надійність і міцність. Посилена конструкція джипа, міцний причеп і стійкий катер чудово витримують інтенсивні ігри вдома та на вулиці.
Безпечний дизайн. Закруглені краї, гладкі поверхні та якісний ударостійкий пластик забезпечують безпеку під час гри. Підходить для дітей від 1 року.
Реалістичний поліцейський стиль. Яскраве оформлення, поліцейська символіка та впізнаваний дизайн надихають дитину на рольові ігри, патрулювання та рятувальні місії.
Розвиток навичок. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, уяви та емоційно-рольового мислення.
Джип “Титан” поліцейський з причепом і катером — це надійний партнер для щоденних дитячих пригод і нових історій!
Довжина Джипа з причіпом - 70 см.
Пакування: планшетка, плівка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 1.02 |
| Вага в упаковці, кг | 1.02 |
| Вес | 0,95 кг |
| Вид іграшки | Поліцейська машина |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | машинка-1шт, катер-1шт |
| Комплектація | машинка-1шт, катер-1шт |
| Комплектація | машинка-1шт, катер-1шт |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 35х37х20 см |
| Розміри упаковки | 35х37х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 1.02 |
| Возраст | від 1 року |









