Код: 00000040949
Артикул: 40087
Джип Tigres Титан поліцейський 40087
- Наявність: 6
- Виробник: Tigres
-
242 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Джип “Титан” поліцейський від ТМ Tigres – потужна та надійна іграшка для маленьких захисників порядку!
Поліцейський джип із серії “Титан” створений для активних ігор та справжніх дитячих пригод. Завдяки посиленій конструкції та високій якості матеріалів ця машинка стане невід’ємним супутником малюка вже з 1 року.
Надзвичайно міцний та стійкий. Джип має посилену конструкцію, яка чудово витримує активну гру вдома й на вулиці.
Безпечний дизайн. Усі краї закруглені, поверхні гладкі, а матеріали — якісні та ударостійкі, що гарантує безпеку під час гри малюка.
Реалістичний поліцейський стиль. Яскраві кольори, впізнавані елементи та “серйозний” вигляд надихають дитину на сюжетні ігри та перші ролі рятувальника чи патрульного.
Розвиток навичок. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, координації, фантазії та емоційно-рольової гри.
Джип “Титан” поліцейський — це надійний друг, з яким дитина відкриватиме нові пригоди щодня!
Пакування - плівка.
Поліцейський джип із серії “Титан” створений для активних ігор та справжніх дитячих пригод. Завдяки посиленій конструкції та високій якості матеріалів ця машинка стане невід’ємним супутником малюка вже з 1 року.
Надзвичайно міцний та стійкий. Джип має посилену конструкцію, яка чудово витримує активну гру вдома й на вулиці.
Безпечний дизайн. Усі краї закруглені, поверхні гладкі, а матеріали — якісні та ударостійкі, що гарантує безпеку під час гри малюка.
Реалістичний поліцейський стиль. Яскраві кольори, впізнавані елементи та “серйозний” вигляд надихають дитину на сюжетні ігри та перші ролі рятувальника чи патрульного.
Розвиток навичок. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, координації, фантазії та емоційно-рольової гри.
Джип “Титан” поліцейський — це надійний друг, з яким дитина відкриватиме нові пригоди щодня!
Пакування - плівка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.63 |
| Вага в упаковці, кг | 0.63 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Поліцейська машина |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х20х18 см |
| Розміри упаковки | 40х20х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0.63 |
| Возраст | від 1 року |








