Деревяна іграшка Cubika Селище гномів на шнурівці 13654
- Наявність: 0
- Виробник: CUBIKA
-
313 грн
Особливості гри:
Матеріал: натуральне дерево з безпечним покриттям на водній основі
Комплектація: різнокольорові дерев'яні елементи у вигляді будиночків, дерев, гномів та інших деталей, а також міцний шнурок для нанизування
Розвиток навичок: покращує дрібну моторику, логічне мислення та координацію рухів
Вік: підходить для дітей від 18 місяців
Еко-матеріали: відповідає європейським стандартам безпеки
Ця яскрава й оригінальна іграшка допоможе дитині навчитися концентрувати увагу, фантазувати та створювати власні історії про гномів і їхнє чарівне селище!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,34 кг |
| Вид іграшки | Шнурівка |
| Висота (см) | 3,2 |
| Висота в упаковці (см) | 3,2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 26,7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26,7 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Деревина, текстильний шнурок |
| Материал | Деревина, текстильний шнурок |
| Производитель | CUBIKA |
| Размер | 26,7х12,5х3,2 см |
| Розмір | 27x3x12 см |
| Розміри | 27x3x12 см |
| Розміри упаковки | 26,7х12,5х3,2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Шнурівка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 12,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 12,5 |
| Возраст | від 3 років |




















