Код: 00000242002
Артикул: VT5555-02
Демонстраційний набір цифр і математичних знаків укр. VT5555-02
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
754 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Демонстраційний набір цифр та математичних знаків VT5555-02 (укр) * VT5555-02-02
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1600 |
| Вага (кг) | 1,6 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Вага, г | 1600 |
| Вес | 1,6 кг |
| Вид іграшки | Магнітна |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Кількість деталей | 82 |
| Кількість деталей (шт.) | 82 |
| Кількість предметів в наборі | 82 |
| Категория товара | Навчання |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 36х25х12 см |
| Розміри упаковки | 36х25х12 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | бокс |
| Цвет | 1,6 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |







