Код: 00000080544
Артикул: 36-4
Дартс на липучках 36см в кульку 36-4 р.445*365*35см 36-4
- Наявність: 23
- Виробник: YG TOYS
-
152 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дартс на липучках 36см в кульку 36-4 р.44,5*36,5*3,5см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Дартс |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 45 |
| Категория товара | Спортивні ігри |
| Комплект постачання | мишень-1шт, м'ячики-липучки-3шт |
| Комплектація | мишень-1шт, м'ячики-липучки-3шт |
| Комплектація | мишень-1шт, м'ячики-липучки-3шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 45х37х4 см |
| Розміри упаковки | 45х37х4 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Дартс |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 37 |
| Ширина в упаковці (см) | 37 |
| Возраст | від 3 років |







