Код: 00000102942
Артикул: 31053
Чекова книжка бажань Strateg Для друзів 31053
- Наявність: 9
- Виробник: Strateg
-
201 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Чекова книжка бажань «Для друзів» — це веселий набір завдань, створений для тих, хто хоче додати більше емоцій і різноманіття до зустрічей із друзями. У книжці — 32 чеки, кожен з яких можна відірвати та виконати у зручний момент, записавши дату здійснення. Формат книжки дає змогу легко обирати активності залежно від настрою: від дружніх викликів до милих жестів підтримки.
Обирайте, відривайте та даруйте одне одному незабутні моменти!
Вік: 16+
Розмір коробки: 15,5 х 9 х 0,5 см
Вага: 70 г
Комплектація: чекова книжка
Обирайте, відривайте та даруйте одне одному незабутні моменти!
Вік: 16+
Розмір коробки: 15,5 х 9 х 0,5 см
Вага: 70 г
Комплектація: чекова книжка
| Характеристики | |
| Вікова група | від 16 років |
| Вага (г) | 70 |
| Вага (кг) | 0,07 |
| Вага в упаковці, кг | 0,07 |
| Вага, г | 70 |
| Вес | 0,07 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 0,3 |
| Висота в упаковці (см) | 0,3 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 16 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 16х9х0,3 см |
| Розміри упаковки | 16х9х0,3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,07 |
| Ширина (см) | 9 |
| Ширина в упаковці (см) | 9 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 16 років |












