Будтехніка інерційна JKL-134_Snowplow
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
164 грн
Характеристики:
Механізм: Інерційний — легке натискання приводить техніку в рух.
Матеріали: Міцний та безпечний пластик.
Дизайн: Реалістичний вигляд будівельної техніки.
Розміри: Компактні та зручні для дитячих рук.
Переваги:
Розвиток: Сприяє розвитку координації рухів та уяви дитини.
Безпека: Виготовлено з нетоксичних та безпечних матеріалів.
Легкість у використанні: Проста у використанні для дітей різного віку.
Інерційна будтехніка — це чудовий вибір для активних ігор, який дозволить дітям відчути себе справжніми будівельниками та весело провести час!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 19х11х9 см |
| Розміри упаковки | 19х11х9 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спецтехніка |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |

















