Код: 00000101370
Артикул: 31023
Будівельний набір для творчості з міні-цеглинок BLOCKY Будиночок Strateg 31023
- Наявність: 6
- Виробник: Strateg
-
157 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Будівельний набір для творчості з міні-цеглинок BLOCKY Будиночок Strateg
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість деталей | 122 |
| Кількість деталей (шт.) | 122 |
| Кількість предметів в наборі | 122 |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 0х0х0 см |
| Розміри упаковки | 0х0х0 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 5 років |







