Брязкальце Масік мячик з намистинками МС 110601-02
- Наявність: 0
- Виробник: Macik
-
169 грн
Брязкальце «Масік» — м'ячик з намистинками
Короткий опис: Брязкальце у формі м'ячика з намистинками.
Характеристики
- Тип: брязкальце
- Назва/модель: Масік
- Форма: м'ячик
- Особливість: з намистинками
Додаткова інформація
Інформація надана на підставі назви товару.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Брязкальця |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Macik |
| Размер | 15х10х25 см |
| Розміри упаковки | 15х10х25 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 3 місяців |



















