Брязкальце E606-4
- Наявність: 1
- Виробник: Без бренду
-
160 грн
Іграшка виготовлена з безпечних матеріалів, не містить дрібних деталей і легко поміщається в маленьких ручках. Брязкальце стимулює слух, зір і тактильні відчуття, а також допомагає розвивати координацію рухів та хватальний рефлекс.
Це чудовий вибір для перших ігор дитини, який приносить радість і сприяє її активному пізнанню світу.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Брязкальця |
| Вид іграшки | Брязкальця |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Довжина (см) | 21 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 21х26х5 см |
| Розміри упаковки | 21х26х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 12 місяців |

















