Код: 00000802759
Артикул: D481853
Блокнот на замочку в коробці з дзеркальцем 180x180х50mm 70g 56 л фламінг D481853
- Наявність: 10
- Виробник: Bambi
-
140 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Блокнот на замочку в коробці з дзеркальцем 180x180х50mm, 70g, 56 л, фламінго
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 330 |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,33 |
| Вага, г | 330 |
| Вес | 0,33 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Різне |
| Комплект постачання | блокнот, коробка з дзеркалом |
| Комплектація | блокнот, коробка з дзеркалом |
| Комплектація | блокнот, коробка з дзеркалом |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 22х20х5 см |
| Розміри упаковки | 22х20х5 см |
| Тип | Набір |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,33 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |









