Бластер з поролоновими снарядами JLX8604
- Наявність: 5
- Виробник: Без бренду
-
306 грн
Бластер з поролоновими снарядами
Іграшковий бластер призначений для активних ігор та розваг. У комплекті передбачені поролонові снаряди, що робить використання зручним для домашніх або сюжетних ігор. Такий формат іграшки допомагає урізноманітнити дозвілля, додає динаміки та елемент змагання.
Завдяки наявності поролонових снарядів бластер підходить для захопливих ігрових сценаріїв. Легка ігрова механіка та зрозумілий формат використання роблять його цікавим варіантом для дітей, які люблять рухливі ігри, тематичні місії та активну взаємодію під час дозвілля.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Бластер |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Комплектація | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Комплектація | бластер та 8 поролон. снарядів |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 32х25х6 см |
| Розміри упаковки | 32х25х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Бластер |
| Упаковка | планшет |
| Возраст | від 8 років |








