Код: 00000025001
Артикул: 5972
Біговел ТехноК Міні-байк чорний 5972
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
820 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Міні-байк ТехноК" — цікава, корисна та якісна іграшка, яка урізноманітнить дозвілля малюків та допоможе їм зробити свої перші впевнені кроки. Іграшковий транспортний засіб «працює» по принципу толокара: дитині потрібно відштовхнутися ніжками, щоб рухатися.
Завдяки спеціальному керму, що обертається на 360 градусів, міні-байк є дуже маневреним, а широкі та надійні колеса роблять іграшковий транспорт стійким. Іграшка покращує координацію рухів.
Візуально іграшка схожа на «дорослий» мотоцикл. Це дуже подобається малюкам, адже дозволяє їм спробувати себе у ролі крутих байкерів. Також дитину зацікавлять оригінальні наліпки із зображенням полум’я, якими оздоблена іграшка. «Вогняний» дизайн міні-байка є не тільки стильним, а й універсальним: червоно-чорна кольорова гама виробу прийнятна і для хлопчиків, і для дівчаток.
Виготовлений міні-байк із міцної пластмаси високої якості, без запаху.
Завдяки спеціальному керму, що обертається на 360 градусів, міні-байк є дуже маневреним, а широкі та надійні колеса роблять іграшковий транспорт стійким. Іграшка покращує координацію рухів.
Візуально іграшка схожа на «дорослий» мотоцикл. Це дуже подобається малюкам, адже дозволяє їм спробувати себе у ролі крутих байкерів. Також дитину зацікавлять оригінальні наліпки із зображенням полум’я, якими оздоблена іграшка. «Вогняний» дизайн міні-байка є не тільки стильним, а й універсальним: червоно-чорна кольорова гама виробу прийнятна і для хлопчиків, і для дівчаток.
Виготовлений міні-байк із міцної пластмаси високої якості, без запаху.
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Вага, г | 1800 |
| Вес | 1,8 кг |
| Висота в упаковці (см) | 29 |
| Глибина в упаковці (см) | 58 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 2 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | пластик |
| Материал колёс | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 58х45х29 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 1.8 |
| Ширина в упаковці (см) | 45 |
| Возраст | від 1 року |
















