Код: 00000005022
Артикул: 502К
Біговел Оріон Мотоцикл червоний 502К
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
774 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий скутер 502 - прекрасний подарунок для малюка дошкільного віку. Скутер виготовлений в кращих традиціях сучасної мото-техніки, повністю копіює дорослі моделі.
Іграшка не має гострих кутів і небезпечних кінцівок, не може нашкодити або поранити дитину. При виготовленні використані якісні, екологічно чисті матеріали, що не містять шкідливі речовини і домішки. Відповідає міжнародним стандартам якості, безпечний для дитини.
Каталка сприяє розвитку мускулатури ніг у дітей і вчить добре орієнтуватися на місцевості. Швидко пересуваючись на мотоциклі, дитина вчиться логічно мислити і швидко приймати рішення.
Висота сидіння - 320 мм.
Висота керма - 450 мм.
Діаметр коліс - 215мм.
Максимально допустиме навантаження на іграшку 20 кг.
Іграшка не має гострих кутів і небезпечних кінцівок, не може нашкодити або поранити дитину. При виготовленні використані якісні, екологічно чисті матеріали, що не містять шкідливі речовини і домішки. Відповідає міжнародним стандартам якості, безпечний для дитини.
Каталка сприяє розвитку мускулатури ніг у дітей і вчить добре орієнтуватися на місцевості. Швидко пересуваючись на мотоциклі, дитина вчиться логічно мислити і швидко приймати рішення.
Висота сидіння - 320 мм.
Висота керма - 450 мм.
Діаметр коліс - 215мм.
Максимально допустиме навантаження на іграшку 20 кг.
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вес | 2,7 кг |
| Вид | Ролоцикл |
| Висота в упаковці (см) | 51 |
| Глибина в упаковці (см) | 70 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | нет |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 2 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | пластик |
| Материал колёс | пластик |
| Ножка для парковки | ні |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 70х30х51 см |
| Регулируемая высота сиденья | ні |
| Розмір в упаковці | ні |
| Розміри упаковки | 70х30х51 см |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |
| Тормоз | ні |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 2.7 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |












