Біговел Оріон Байк синій 503 Blue
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
884 грн
Рукоятки керма прогумовані, завдяки цьому дитина міцно тримається за них.
Виделка заднього колеса складається це дуже зручно для транспортування беговела.
Висота сидіння регулюється: 32 см, 35 см, 38 см.
Діаметр коліс 24.5 см.
Відстань між осями 57 см.
Максимальна вага 30 кг.
Розміри/габарити
довжина (см): 82 см
ширина (см): 40 см
висота (см): 52 см
Розмір упаковки: 58 см ? 15 см ? 40 см
Упаковка: Коробка
Вага (кг): 2.950
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.8 |
| Вага, г | 2800 |
| Вес | 2,8 кг |
| Вид | Беговел |
| Звукoвыe эффeкты | нет |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 2 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | пластик |
| Материал колёс | пенна |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 58х14х38 см |
| Регулируемая высота сиденья | так |
| Свeтoвыe эффeкты | нет |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |
| Тормоз | ні |
| Упаковка | полиэтилен |
| Цвет | 2.8 |
| Возраст | від 3 років |

















