Код: 00000005039
Артикул: 503_Г
Біговел Оріон Байк блакитний 503_Г
- Наявність: 2
- Виробник: Оріон
-
1101 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Стильний двоколісний байк оснащений пінними колесами, що робить їзду комфортнішою, м'яким сидінням, яке регулюється по висоті, жорсткою рамою із високоякісного пластику.
Рукоятки керма прогумовані, завдяки цьому дитина міцно тримається за них.
Виделка заднього колеса складається дуже зручно для транспортування беговела.
Висота сидіння регулюється: 32 см, 35 см, 38 см.
Діаметр коліс 24.5 см.
Відстань між осями 57 див.
Максимальна вага – 30 кг.
Розміри/габарити
довжина (см): 82 см
ширина (см): 40 см
висота (см): 52 см
Розмір упаковки: 58 см ? 15 см ? 40 см
Упаковка: Коробка
Вага (кг): 2.950
Рукоятки керма прогумовані, завдяки цьому дитина міцно тримається за них.
Виделка заднього колеса складається дуже зручно для транспортування беговела.
Висота сидіння регулюється: 32 см, 35 см, 38 см.
Діаметр коліс 24.5 см.
Відстань між осями 57 див.
Максимальна вага – 30 кг.
Розміри/габарити
довжина (см): 82 см
ширина (см): 40 см
висота (см): 52 см
Розмір упаковки: 58 см ? 15 см ? 40 см
Упаковка: Коробка
Вага (кг): 2.950
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2800 |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Вага, г | 2800 |
| Вес | 2,8 кг |
| Вид | Беговел |
| Вид іграшки | Велобіг |
| Висота (см) | 38 |
| Висота в упаковці (см) | 38 |
| Глибина в упаковці (см) | 58 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 58 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 2 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 шт |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Материал колёс | пенна |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 58х14х38 см |
| Регулируемая высота сиденья | так |
| Розміри упаковки | 58х14х38 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Велобіг |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2,8 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 3 років |







