Код: 211227
Артикул: AFK-E1081
Біговел Hape Нове дослідження двоколісний 12" помаранчевий (E1081)
- Наявність: 1
- Виробник: Hape
-
6681 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дітям сподобається вчитися їздити самостійно з біговел Нове дослідження від Hape. Цей стильний транспорт без педалей розвиває м'язи, координацію, вміння тримати баланс і рівновагу. Дитина вчиться розганятися та управляти біговелом за допомогою керма.Біговел Hape безпечний проміжний етап перед тим, як малюк навчиться кататися на дорослому педальному велосипеді.Особливості:• легка і міцна рама з магнієвого сплаву, головна особливість якого здатність згладжувати вібрації;• обмеження повороту на 110°, яке не дозволяє керму та передньому колесу зробити повний оберт, захищаючи маленького гонщика від перекиду через кермо та падінь в результаті різкого повороту;• комфортне сидіння і кермо, які можна регулювати;• зручна рукоятка з гумовим покриттям;• поліуретанові колеса;• максимальна вага дитини: 25 кг;• рекомендований дітям від 3 років;• відповідає міжнародним стандартам якості.
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вага, кг | 3,5 |
| Діаметр задніх коліс | 30,4 см (12") |
| Діаметр колеса, дюйми | 12 |
| Діаметр передніх коліс | 30,4 см (12") |
| Диаметр задних колес | 30,4 см (12") |
| Диаметр колеса, дюймы | 12 |
| Диаметр передних колес | 30,4 см (12") |
| К-сть в інд. упаковці, шт. | 1 |
| К-сть у майстер-упаковці, шт. | 1 |
| Код УКТЗЕД | 9503001000 |
| Кол-во в мастер-упаковке, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Координация движений | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Наличие ручки на коробке | нет |
| Наявність ручки на коробці | ні |
| Підкатегорія (АФК) | Біговели |
| Підходить для гри на вулиці | так |
| Подкатегория (АФК) | Беговелы |
| Подходит для игры на улице | да |
| Регулировка положения руля по высоте | от 52 до 56 см |
| Регулировка сиденья по высоте | от 37,5 до 39,5 см |
| Регулювання положення керма по висоті | від 52 до 56 см |
| Регулювання сидіння по висоті | від 37,5 до 39,5 см |
| Страна регистрации ТМ | Германия |
| Характеристики | |
| Артикул | E1081 |
| Бренд | Hape |
| Вік | 3 |
| Вікова група | 3+ |
| Вага | 4,5 |
| Вес | 4,5 |
| Вес, кг | 3,5 |
| Висота | 37,5 |
| Возраст детей до, лет | 4 |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 37,5 |
| Длина | 16,5 |
| Довжина | 16,5 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в инд. упаковке, шт. | 1 |
| Колір | помаранчевий |
| Максимальный вес ребенка, кг | 25 |
| Матеріал | метал, інші, пластик |
| Матеріал упаковки | картон |
| Материал | металл, другие, пластик |
| Материал упаковки | картон |
| Пол | Для девочек, для мальчиков |
| Стать | Для дівчат, для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | оранжевый |
| Ширина | 75.5 |
| Штрихкод | 6943478034174 |
| Возраст | 3 |

















