Біговел "Байк ТехноК" 4326 4326
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
546 грн
Особливості моделі:
Рама: сталева
Кермо: сталеве
Кількість коліс: 4
Сідло: пластикове, передбачена широка ручка для зручного перенесення.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Іграшка запакована в яскраву картонну коробку, і стане незабутнім подарунком для маленького байкера!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 4400 |
| Вага (кг) | 4,4 |
| Вага в упаковці, кг | 4,4 |
| Вага, г | 4400 |
| Вес | 4,4 кг |
| Вид іграшки | Байк |
| Висота (см) | 30 |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Высота | 45 см |
| Глибина в упаковці (см) | 53 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 53 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 1 |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Производитель | Технок |
| Размер | 53х31х30 см |
| Розмір | 58 х 45 х 42 см |
| Розміри | 58 х 45 х 42 см |
| Розміри упаковки | 53х31х30 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Байк |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 4.4000000000000004 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |
| Возраст | від 2 років |




















