Код: 00000005012
Артикул: 501_С
Беговел Оріон Мотоцикл синій 501_С
- Наявність: 10
- Виробник: Оріон
-
889 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий мотоцикл біговел Оріон синій 501С
Сетоцикл-калка синій - стане найдорожчим і комфортним двоколісний транспорт для ваших малюків.
Яскраві кольори та оригінальний дизайн дивитимуть не тільки дітей, але й дорослих.
Колеси мотоцикла забезпечують комфортну подорож як у приміщенні, так і на вулиці.
Зручне сидіння додасть водієві впевненості в поїздці по дому або на вулиці.
Мотоцикл виготовлений з якісного міцного пластику.
Це матеріал екологічно чистий і абсолютно безпечний для вашої дитини.
Максимальна вага 30 кілограмів.
Якщо ви хочете купити Мотоцикл-калка синій, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати гаму кольорів без попередження. Впорядковуйте кольори у менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
Сетоцикл-калка синій - стане найдорожчим і комфортним двоколісний транспорт для ваших малюків.
Яскраві кольори та оригінальний дизайн дивитимуть не тільки дітей, але й дорослих.
Колеси мотоцикла забезпечують комфортну подорож як у приміщенні, так і на вулиці.
Зручне сидіння додасть водієві впевненості в поїздці по дому або на вулиці.
Мотоцикл виготовлений з якісного міцного пластику.
Це матеріал екологічно чистий і абсолютно безпечний для вашої дитини.
Максимальна вага 30 кілограмів.
Якщо ви хочете купити Мотоцикл-калка синій, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати гаму кольорів без попередження. Впорядковуйте кольори у менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2500 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Вес | 2,5 кг |
| Вид іграшки | Мотоцикл |
| Висота (см) | 48 |
| Висота в упаковці (см) | 48 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 68 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 68 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 68х30х48 см |
| Розміри упаковки | 68х30х48 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2,5 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |








