Код: 00000005014
Артикул: 501_Л
Беговел Оріон Мотоцикл жовтий 501_Л
- Наявність: 10
- Виробник: Оріон
-
889 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий мотоцикл біговел Оріон жовтий 501Л
Мотоцикл лимонний - стане найулюбленішим і легким в управлінні двоколісним транспортом для Ваших малюків.
Це зручна модель беговела оснащена широкими колесами, які забезпечують плавну їзду, а також м'якими рельєфними ручками.
В якості дизайнерського рішення на мотоциклі наклеєні такі ознайомчі наклейки: приладова панель, що відображають елементи, номерний знак, які додають дітям інтересу до гри.
Іграшка виготовлена з якісного міцного пластику.
Цей матеріал екологічно чистий і абсолютно безпечний для вашої дитини.
Якщо Ви хочете купити Мотоцикл лимонний, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
Мотоцикл лимонний - стане найулюбленішим і легким в управлінні двоколісним транспортом для Ваших малюків.
Це зручна модель беговела оснащена широкими колесами, які забезпечують плавну їзду, а також м'якими рельєфними ручками.
В якості дизайнерського рішення на мотоциклі наклеєні такі ознайомчі наклейки: приладова панель, що відображають елементи, номерний знак, які додають дітям інтересу до гри.
Іграшка виготовлена з якісного міцного пластику.
Цей матеріал екологічно чистий і абсолютно безпечний для вашої дитини.
Якщо Ви хочете купити Мотоцикл лимонний, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати відповідну іграшку. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 2500 |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Вага, г | 2500 |
| Вес | 2,5 кг |
| Вид | Ролоцикл |
| Вид іграшки | Мотоцикл |
| Висота (см) | 48 |
| Висота в упаковці (см) | 48 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 68 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 68 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Велобіги |
| Количество колёс | 2 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Материал колёс | пластик |
| Ножка для парковки | ні |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 68х30х48 см |
| Регулируемая высота сиденья | ні |
| Розмір в упаковці | ні |
| Розміри упаковки | 68х30х48 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мотоцикл |
| Тормоз | ні |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 2,5 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |








