Код: 00000220028
Артикул: VT1106-89
Бебі-пазли Vladi toys "Пухнастики" VT1106-89
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Бебі-пазли Vladi Toys "Пухнастики"
Бренд: Vladi Toys
Назва: "Пухнастики"
Тип товару: Бебі-пазли
Короткий опис
Бебі-пазли Vladi Toys "Пухнастики" — це набір пазлів, представлений під брендом Vladi Toys і позначений як бебі-пазли зі серії "Пухнастики".
Основні відомі характеристики
- Виробник: Vladi Toys
- Назва набору: "Пухнастики"
- Категорія: бебі-пазли
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 15х18х2 см |
| Розміри упаковки | 15х18х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.04 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 2 років |







