Код: 00000240175
Артикул: VT1106-96
Бебі пазли "Транспорт" укр VT1106-96
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Які види транспорту ти знаєш? Складай пазлові картинки та відкривай для себе світ машин!
Спеціально для маленьких ручок ми створили м'які та об'ємні деталі. Їх дуже зручно тримати та об’єднувати між собою.
Складай пазли з пароплавом, вантажівкою, гвинтокрилом та легковим автомобілем, а разом із цим тренуй дрібну моторику пальчиків, уважність та логічне мислення.
Комплектація: 4 пазлові картинки.
Спеціально для маленьких ручок ми створили м'які та об'ємні деталі. Їх дуже зручно тримати та об’єднувати між собою.
Складай пазли з пароплавом, вантажівкою, гвинтокрилом та легковим автомобілем, а разом із цим тренуй дрібну моторику пальчиків, уважність та логічне мислення.
Комплектація: 4 пазлові картинки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Кількість деталей | До 5 элементов |
| Кількість деталей (шт.) | До 5 элементов |
| Кількість предметів в наборі | До 5 элементов |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 4 картинки (2-4 ел.) |
| Комплектація | 4 картинки (2-4 ел.) |
| Комплектація | 4 картинки (2-4 ел.) |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х14х1 см |
| Розміри упаковки | 16х14х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Возраст | від 2 років |







