Код: 00000210430
Артикул: 59416
Басейн надувний 59416
- Наявність: 12
- Виробник: Intex
-
290 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Басейн надувн. 59416 (12шт) "Кришталевий" коло, 3 секц (3+ років), рем комплект, в кор. 114*25см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Басейн |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Категория товара | Басейни та ігрові центри |
| Комплект постачання | басейн та ремкомплект |
| Комплектація | басейн та ремкомплект |
| Комплектація | басейн та ремкомплект |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Intex |
| Размер | 28х32х5 см |
| Розмір | 114х25 см |
| Розміри | 114х25 см |
| Розміри упаковки | 28х32х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Басейн |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Возраст | від 2 років |













