Код: 00000040761
Артикул: 39715
Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" вантажний (зелений) на планшетці, Tigre 39715
- Наявність: 5
- Виробник: Tigres
-
289 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" вантажний (зелений) на планшетці, Tigres
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 27х10х12 см |
| Розміри упаковки | 27х10х12 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | термоплівка |
| Возраст | від 3 років |








