Автомобіль "Mercedes-Benz Sprinter" евакуатор з лафетом (жовтий) Tigres 39741
- Наявність: 3
- Виробник: Tigres
-
374 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Машинка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 29х12х14 см |
| Розміри упаковки | 29х12х14 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |

















