Автокран "CityTruck" 39396
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
470 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Автокран |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х20х22 см |
| Розміри упаковки | 40х20х22 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Автокран |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |
















