Код: 00000040947_1
Артикул: 40042_Ocean
Авто-самоскид Tigres з набором для піску 4 елементи 40042_Ocean
- Наявність: 3
- Виробник: Tigres
-
276 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшкова вантажівка з набором для піску, 4 елемента - чудовий літній ігровий набір, який подарує дитині незабутні емоції. У нього входить і функціональна іграшкова машинка, і яскравий набір для піску.
Вантажівка-самоскид довжиною в 42 см має зручну ручку для перенесення. У набір також входить лопатка, граблі та 2 формочки, які створюють необмежені можливості для побудови пісочних конструкцій.
Всі елементи набору виготовлені з високоякісного та безпечного матеріалу, стійкого до погодних умов.
Упаковка - сітка.
Вантажівка-самоскид довжиною в 42 см має зручну ручку для перенесення. У набір також входить лопатка, граблі та 2 формочки, які створюють необмежені можливості для побудови пісочних конструкцій.
Всі елементи набору виготовлені з високоякісного та безпечного матеріалу, стійкого до погодних умов.
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.983 |
| Вага в упаковці, кг | 0.983 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | машинка, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | машинка, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | машинка, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х18х20 см |
| Розміри упаковки | 40х18х20 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Цвет | 0.983 |
| Возраст | від 1 року |







