Авто-самоскид Tigres з набором для піску 3 елементи 40085
- Наявність: 9
- Виробник: Tigres
-
190 грн
У комплекті поєднано функціональну іграшкову машинку та яскраві аксесуари для гри з піском.
Вантажівка-самоскид довжиною 32 см оснащена містким кузовом і великими колесами, що робить її практичною для прогулянок.
У набір також входять лопатка, граблі та відеречко з яскравою IML наклейкою, які відкривають безліч можливостей для створення пісочних замків і різноманітних конструкцій.
Усі елементи виготовлені з високоякісного, міцного та безпечного матеріалу, стійкого до впливу погодних умов.
Вік - 1 +.
Упаковка — сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.53 |
| Вага в упаковці, кг | 0.53 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект постачання | самоскид, відерко, лопатка, граблі |
| Комплектація | самоскид, відерко, лопатка, граблі |
| Комплектація | самоскид, відерко, лопатка, граблі |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 32х17х25 см |
| Розміри упаковки | 32х17х25 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.53 |
| Возраст | від 1 року |

















