Код: 00000061444
Артикул: 881-10
Арбалет іграшковий 881-10
- Наявність: 5
- Виробник: G Y
-
365 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Арбалет іграшковий
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,37 кг |
| Вид іграшки | Арбалет |
| Гарантия | 14 днів |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | арбалет, три стріли на присосках, чохол для стріл |
| Комплектація | арбалет, три стріли на присосках, чохол для стріл |
| Комплектація | арбалет, три стріли на присосках, чохол для стріл |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | G Y |
| Размер | 57х21х5 см |
| Розміри упаковки | 57х21х5 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Арбалет |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 3 років |










