Арбалет 25.4*7.5*41см J1805
- Наявність: 6
- Виробник: Без бренду
-
609 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Арбалет |
| Висота (см) | 41 |
| Висота в упаковці (см) | 41 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 2шт*ААА 1.5 V (не в комплекті) |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 25х8х41 см |
| Розміри упаковки | 25х8х41 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Арбалет |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 6 років |

















